+38 (095) 611-05-70
+38 (067) 765-60-40
|
|
Новости
Как легко укоротить ремень
Как легко укоротить ремень

Как легко укоротить ремень

В настоящее время производители делают всё возможное, для того, чтобы облегчить жизнь покупателям. Поэтому практически любой ремень можно укоротить в домашних условиях без специальных инструментов. Как правило пряжка крепется к ремню при помощи специального болта или зажима. Для того чтобы сделать ремень короче, вам необходимо: 

-Замерять в сантиметрах ту часть ремня на которую вы хотите сделать его короче;

-Обрезать лишнюю длину ремня (со стороны пряжки);

-Открыть зажим или открутить болт ( в зависимости от вашей модели ремня) и достать отрезаную часть;

-Приложить часть ремня, которая было отрезана,  на ту часть ремня от которой он отрезался . Сделать отверстие под болт (для этого подойдёт- сверло, гвоздь, нож) или дырокол (код 0102030405)  и прикрутить обратно пряжку. Если в вашей модели ремня используется зажимная пряжка, то вы просто вставляете ремень в пряжку и закрываете зажим.

Политика конфиденциальности

Політика конфіденційності інформації та персональних даних користувача

 

Інтернет-магазин kremen.cv.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет-магазину kremen.cv.ua можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв’язатися з Вами підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не надаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність. Вказане, обумовлене наступними положеннями політики конфіденційності.

 

Положення Політики конфіденційності інформації та персональних даних (далі «Політика конфіденційності») стосуються інформації будь-якого типу яку інтернет-магазин kremen.cv.ua (далі – інтернет-магазин) має можливість отримати про Користувача під час замовлення ним  товарів, що представлені в магазині. 

1. ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Політика конфіденційності оперує наступними визначеннями:

1.1.1. «Адміністрація інтернет-магазину» (далі Адміністрація). Співробітники, що контролюють та керують ресурсами інтернет-магазину. А саме: представляють інтереси та діють від імені інтернет-магазину, оброблюють, та організують процес обробки персональних даних, які було надано Користувачем, а також визначають цілі подібної обробки, склад та тип даних, що підлягають обробці.

1.1.2. «Персональні дані». Інформація будь-якого типу, та її частина, що має пряме чи опосередковане відношення до визначеної, чи такої, що визначається, особи.

1.1.3. «Обробка персональних даних». Всі види дій с персональними даними Користувача, та сукупність таких дій (також тих, що потребують використання автоматизованих приладів). До переліку таких дій належать: систематизація, збір, накопичення, зберігання, а також уточнення (оновлення, та, у випадку необхідності, змінення), використання, вилучення, передача, блокування, видалення, або повне знищення персональних даних.  

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних». Вимога, обов’язкова до дотримання представниками Адміністрації інтернет-магазина, а також іншими особами, що отримали доступ до персональних даних Користувача. Також це вимога не допускати розповсюдження таких даних без попереднього отримання згоди Користувача (суб’єкт персональних даних) чи без інших законних підстав. 

1.1.5. «Користувач». Особа, що отримала доступ до веб-сайту інтернет-магазину через мережу Інтернет, та використовує ресурси і можливості інтернет-магазина.

1.1.6. «Cookies». Невеликий об’єм інформації (даних), що відправляє та зберігає на комп’ютері Користувача мережевий сервер. Веб-браузер чи веб-клієнт щоразу пересилає її веб-серверу через HTTP-запит, коли намагається відкрити сторінку сайту.

1.1.7. «IP-адреса». Мережева унікальна адреса вузла в комп’ютерній мережі, що збудована за принципами IP–протоколу.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Використовуючи у власних цілях сайт цього інтернет-магазину, Користувач визнає свою повну згоду з положеннями Політики конфіденційності, та з умовами обробки персональної інформації (даних).

2.2. Якщо Користувач не згоден з усіма, або з окремими умовами, що викладені у Політиці конфіденційності, він має припинити користатись послугами інтернет-магазину.

2.3. Положення Політики конфіденційності застосовуються виключно щодо цього інтернет-магазину. Адміністрація не контролює та не несе відповідальності за інформацію та послуги третіх осіб, на які Користувач має можливість зайти через відповідні інтернет-посилання, представлені на сторінках даного інтернет-магазину.

2.4. Адміністрація  проводить перевірку на достовірність персональних даних, що надає Користувач.

3. ПРО ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

3.1.  Положення Політики конфіденційності визначають зобов’язання Адміністрації інтернет-магазина, які стосуються нерозголошення та конфіденційності особистих даних, наданих Користувачем. Таку інформацію (дані) Адміністрація може запросити у Користувача для оформлення реєстрації на сайті інтернет-магазину або для оформлення замовлення на купівлю Товару, який представлений в інтернет-магазині.

3.2. Персональна інформація Користувача, яка може використовуватись та оброблятись відповідно до положень цієї Політики конфіденційності, має вноситись Користувачем до реєстраційної форми на сайті інтернет-магазину. Перелік персональних даних, що мають вноситись до такої форми:

3.2.1. Прізвище, Ім’я, по-батькові;

3.2.2. контактний телефон;

3.2.3. електронна адреса.

3.3. Адміністрація інтернет-магазину не збирає інформацію що стосується IP-адреси Користувача.

3.3.1. Відмова від функції збереження cookies може привести до обмеження доступу до окремих розділів інтернет-магазину, наприклад тих, що потребують авторизації.

4. МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональна інформація (дані), надані Користувачем, представники Адміністрації інтернет-магазину можуть використовувати:

4.1.1. Задля точної ідентифікації Користувача, який пройшов реєстрацію на веб-сайті інтернет-магазину;

4.1.2. забезпечення доступу Користувача до ресурсів цього інтернет-магазину;

4.1.3. встановлення та підтримання з Користувачем зворотнього зв’язку. Це стосується: направлення інформаційних повідомлень, запитів про використання ресурсів інтернет-магазину, запитів про надання послуг, а також обробки інших запитів Користувача.

4.1.4. визначення місцезнаходження Користувача з метою поліпшення безпеки під час використання ресурсів та можливостей інтернет-магазину; для запобігання та захисту від випадків шахрайства.

4.1.5. підтвердження повноти та достовірності даних, що надав Користувач.

4.1.6. створення облікового запису (аккаунту), необхідного для оформлення замовлень та здійснення покупок. Лише за умови згоди на це з боку Користувача.

4.1.7. надання Користувачу інформації про стан оформленого ним замовлення.

4.1.8. надання Користувачу ефективної клієнтської та технічної підтримки у випадку виникнення проблем, пов’язаних з використанням сайту даного інтернет-магазину.

4.1.9. надання Користувачу (з його згоди), інформації про оновлення товарів, про спеціальні пропозиції, ціни, а також для розсилки новин та інших матеріалів від імені інтернет-магазину.

4.1.10. проведення рекламних акцій та іншої рекламної діяльності (зі згоди Користувача).

5. СПОСОБИ ТА СТРОКИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Обробка персональної інформації (даних), наданої Користувачем, проводиться без обмеження строків будь-якими законними методами (якщо потрібно, із застосуванням автоматизованих засобів збору даних чи без цього).

5.2. Користувач дає згоду на те, що представники Адміністрації інтернет-магазину залишають за собою право передавати персональні дані третім особам. Це стосується: кур’єрських служб, організацій поштового зв’язку та ін. Ці дані можуть передаватись третім особам виключно з метою виконання замовлення, оформленого Користувачем в інтернет-магазині (в тому числі для доставки Товару).

5.3. Персональна інформація Користувача може буди надана представникам державної влади. Але виключно на підставах діючого законодавства.

5.4. У випадку втрати чи розголошення персональної інформації Користувача, Адміністрація інтернет-магазину зобов’язується проінформувати про це Користувача.

5.5. Адміністрація інтернет-магазину зобов’язується застосувати всі можливі заходи задля забезпечення захисту персональних даних Користувача від протизаконного або випадкового доступу, пошкодження, знищення, блокування та інших протиправних дій з боку третіх осіб.

5.6. Адміністрація інтернет-магазину застосовує всі можливі заходи з метою запобігання збитків та інших негативних наслідків, що можуть бути спричинені втратою чи розголошенням персональної інформації Користувача.

6. ПРО ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

6.1.  Користувач погоджується що зобов’язаний:

6.1.1. Надавати достовірну інформацію про свої персональні дані, які можуть знадобитися для надання послуг інтернет-магазину.

6.1.2. Оновлювати та доповнювати надані персональні відомості, якщо вони змінювалися.

6.2. Адміністрація інтернет-магазина зобов’язується:

6.2.1. Використовувати інформацію, що була надана Користувачем, виключно в цілях, обумовлених п.4 положень даної Політики конфіденційності.

6.2.2. Забезпечити надійне зберігання інформації, запобігти її розголосу без отримання на те дозволу з боку Користувача у письмовій формі, не продавати, не обмінювати, не допускати опублікування, або розголошення іншим чином персональної інформації (даних), наданих Користувачем. Окрім випадків, передбачених пунктами 5.2 та 5.3 цієї політики Конфіденційності.

6.2.3. Уживати всі можливі заходи з метою забезпечення та збереження конфіденційності персональної інформації (даних), наданих Користувачем.

6.2.4. Блокувати персональні дані, що стосуються Користувача, одразу з моменту отримання звернення чи запиту від нього (або від законного представника Користувача, в тому числі органу з контролю за захистом персональних даних).

7. ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

9.1. Адміністрація інтернет-магазина залишає за собою право вносити зміни в положення даної Політики конфіденційності без отримання на те згоди з боку Користувача.

9.2. Нова Політика конфіденційності вступає в дію лише з моменту її розміщення на сайті даного інтернет-магазину (якщо інше не вказано в новій редакції Політики конфіденційності).

9.3. Всі питання й пропозиції відносно цієї Політики конфіденційності можуть повідомлятися в службу підтримку Користувачів даного інтернет-магазину за електронною адресою kremen.office@gmail.com.

9.4. Діючі положення Політики конфіденційності розміщені на веб-сайті інтернет-магазину.

 

З повагою,

Адміністрація  інтернет-магазину kremen.cv.ua

 

Хиты продаж
Ремень классический
Артикул 01400407
487,20 Грн.
Доступ к другим ценам ограничен! Зарегистрируйтесь.
Подробнее
Ремень замшевый
Артикул 01401028
454,72 Грн.
Доступ к другим ценам ограничен! Зарегистрируйтесь.
Подробнее
Ремень классический
Артикул 01400412
487,20 Грн.
Доступ к другим ценам ограничен! Зарегистрируйтесь.
Подробнее
Ремень классический
Артикул 013500143
503,44 Грн.
Доступ к другим ценам ограничен! Зарегистрируйтесь.
Подробнее
Ремень классический
Артикул 013500168
470,40 Грн.
Доступ к другим ценам ограничен! Зарегистрируйтесь.
Подробнее
Ремень классический
Артикул 01350403
414,12 Грн.
Доступ к другим ценам ограничен! Зарегистрируйтесь.
Подробнее
Ремень классический
Артикул 01350402
414,12 Грн.
Доступ к другим ценам ограничен! Зарегистрируйтесь.
Подробнее
Ремень классический
Артикул 01400409
487,20 Грн.
Доступ к другим ценам ограничен! Зарегистрируйтесь.
Подробнее