+38 (095) 611-05-70
+38 (067) 765-60-40
|
|
Політика конфіденційності

Політика конфіденційності інформації та персональних даних користувача

 

Інтернет-магазин kremen.cv.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет-магазину kremen.cv.ua можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв’язатися з Вами підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не надаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність. Вказане, обумовлене наступними положеннями політики конфіденційності.

 

Положення Політики конфіденційності інформації та персональних даних (далі «Політика конфіденційності») стосуються інформації будь-якого типу яку інтернет-магазин kremen.cv.ua (далі – інтернет-магазин) має можливість отримати про Користувача під час замовлення ним  товарів, що представлені в магазині. 

1. ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Політика конфіденційності оперує наступними визначеннями:

1.1.1. «Адміністрація інтернет-магазину» (далі Адміністрація). Співробітники, що контролюють та керують ресурсами інтернет-магазину. А саме: представляють інтереси та діють від імені інтернет-магазину, оброблюють, та організують процес обробки персональних даних, які було надано Користувачем, а також визначають цілі подібної обробки, склад та тип даних, що підлягають обробці.

1.1.2. «Персональні дані». Інформація будь-якого типу, та її частина, що має пряме чи опосередковане відношення до визначеної, чи такої, що визначається, особи.

1.1.3. «Обробка персональних даних». Всі види дій с персональними даними Користувача, та сукупність таких дій (також тих, що потребують використання автоматизованих приладів). До переліку таких дій належать: систематизація, збір, накопичення, зберігання, а також уточнення (оновлення, та, у випадку необхідності, змінення), використання, вилучення, передача, блокування, видалення, або повне знищення персональних даних.  

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних». Вимога, обов’язкова до дотримання представниками Адміністрації інтернет-магазина, а також іншими особами, що отримали доступ до персональних даних Користувача. Також це вимога не допускати розповсюдження таких даних без попереднього отримання згоди Користувача (суб’єкт персональних даних) чи без інших законних підстав. 

1.1.5. «Користувач». Особа, що отримала доступ до веб-сайту інтернет-магазину через мережу Інтернет, та використовує ресурси і можливості інтернет-магазина.

1.1.6. «Cookies». Невеликий об’єм інформації (даних), що відправляє та зберігає на комп’ютері Користувача мережевий сервер. Веб-браузер чи веб-клієнт щоразу пересилає її веб-серверу через HTTP-запит, коли намагається відкрити сторінку сайту.

1.1.7. «IP-адреса». Мережева унікальна адреса вузла в комп’ютерній мережі, що збудована за принципами IP–протоколу.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Використовуючи у власних цілях сайт цього інтернет-магазину, Користувач визнає свою повну згоду з положеннями Політики конфіденційності, та з умовами обробки персональної інформації (даних).

2.2. Якщо Користувач не згоден з усіма, або з окремими умовами, що викладені у Політиці конфіденційності, він має припинити користатись послугами інтернет-магазину.

2.3. Положення Політики конфіденційності застосовуються виключно щодо цього інтернет-магазину. Адміністрація не контролює та не несе відповідальності за інформацію та послуги третіх осіб, на які Користувач має можливість зайти через відповідні інтернет-посилання, представлені на сторінках даного інтернет-магазину.

2.4. Адміністрація  проводить перевірку на достовірність персональних даних, що надає Користувач.

3. ПРО ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

3.1.  Положення Політики конфіденційності визначають зобов’язання Адміністрації інтернет-магазина, які стосуються нерозголошення та конфіденційності особистих даних, наданих Користувачем. Таку інформацію (дані) Адміністрація може запросити у Користувача для оформлення реєстрації на сайті інтернет-магазину або для оформлення замовлення на купівлю Товару, який представлений в інтернет-магазині.

3.2. Персональна інформація Користувача, яка може використовуватись та оброблятись відповідно до положень цієї Політики конфіденційності, має вноситись Користувачем до реєстраційної форми на сайті інтернет-магазину. Перелік персональних даних, що мають вноситись до такої форми:

3.2.1. Прізвище, Ім’я, по-батькові;

3.2.2. контактний телефон;

3.2.3. електронна адреса.

3.3. Адміністрація інтернет-магазину не збирає інформацію що стосується IP-адреси Користувача.

3.3.1. Відмова від функції збереження cookies може привести до обмеження доступу до окремих розділів інтернет-магазину, наприклад тих, що потребують авторизації.

4. МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональна інформація (дані), надані Користувачем, представники Адміністрації інтернет-магазину можуть використовувати:

4.1.1. Задля точної ідентифікації Користувача, який пройшов реєстрацію на веб-сайті інтернет-магазину;

4.1.2. забезпечення доступу Користувача до ресурсів цього інтернет-магазину;

4.1.3. встановлення та підтримання з Користувачем зворотнього зв’язку. Це стосується: направлення інформаційних повідомлень, запитів про використання ресурсів інтернет-магазину, запитів про надання послуг, а також обробки інших запитів Користувача.

4.1.4. визначення місцезнаходження Користувача з метою поліпшення безпеки під час використання ресурсів та можливостей інтернет-магазину; для запобігання та захисту від випадків шахрайства.

4.1.5. підтвердження повноти та достовірності даних, що надав Користувач.

4.1.6. створення облікового запису (аккаунту), необхідного для оформлення замовлень та здійснення покупок. Лише за умови згоди на це з боку Користувача.

4.1.7. надання Користувачу інформації про стан оформленого ним замовлення.

4.1.8. надання Користувачу ефективної клієнтської та технічної підтримки у випадку виникнення проблем, пов’язаних з використанням сайту даного інтернет-магазину.

4.1.9. надання Користувачу (з його згоди), інформації про оновлення товарів, про спеціальні пропозиції, ціни, а також для розсилки новин та інших матеріалів від імені інтернет-магазину.

4.1.10. проведення рекламних акцій та іншої рекламної діяльності (зі згоди Користувача).

5. СПОСОБИ ТА СТРОКИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Обробка персональної інформації (даних), наданої Користувачем, проводиться без обмеження строків будь-якими законними методами (якщо потрібно, із застосуванням автоматизованих засобів збору даних чи без цього).

5.2. Користувач дає згоду на те, що представники Адміністрації інтернет-магазину залишають за собою право передавати персональні дані третім особам. Це стосується: кур’єрських служб, організацій поштового зв’язку та ін. Ці дані можуть передаватись третім особам виключно з метою виконання замовлення, оформленого Користувачем в інтернет-магазині (в тому числі для доставки Товару).

5.3. Персональна інформація Користувача може буди надана представникам державної влади. Але виключно на підставах діючого законодавства.

5.4. У випадку втрати чи розголошення персональної інформації Користувача, Адміністрація інтернет-магазину зобов’язується проінформувати про це Користувача.

5.5. Адміністрація інтернет-магазину зобов’язується застосувати всі можливі заходи задля забезпечення захисту персональних даних Користувача від протизаконного або випадкового доступу, пошкодження, знищення, блокування та інших протиправних дій з боку третіх осіб.

5.6. Адміністрація інтернет-магазину застосовує всі можливі заходи з метою запобігання збитків та інших негативних наслідків, що можуть бути спричинені втратою чи розголошенням персональної інформації Користувача.

6. ПРО ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

6.1.  Користувач погоджується що зобов’язаний:

6.1.1. Надавати достовірну інформацію про свої персональні дані, які можуть знадобитися для надання послуг інтернет-магазину.

6.1.2. Оновлювати та доповнювати надані персональні відомості, якщо вони змінювалися.

6.2. Адміністрація інтернет-магазина зобов’язується:

6.2.1. Використовувати інформацію, що була надана Користувачем, виключно в цілях, обумовлених п.4 положень даної Політики конфіденційності.

6.2.2. Забезпечити надійне зберігання інформації, запобігти її розголосу без отримання на те дозволу з боку Користувача у письмовій формі, не продавати, не обмінювати, не допускати опублікування, або розголошення іншим чином персональної інформації (даних), наданих Користувачем. Окрім випадків, передбачених пунктами 5.2 та 5.3 цієї політики Конфіденційності.

6.2.3. Уживати всі можливі заходи з метою забезпечення та збереження конфіденційності персональної інформації (даних), наданих Користувачем.

6.2.4. Блокувати персональні дані, що стосуються Користувача, одразу з моменту отримання звернення чи запиту від нього (або від законного представника Користувача, в тому числі органу з контролю за захистом персональних даних).

7. ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

9.1. Адміністрація інтернет-магазина залишає за собою право вносити зміни в положення даної Політики конфіденційності без отримання на те згоди з боку Користувача.

9.2. Нова Політика конфіденційності вступає в дію лише з моменту її розміщення на сайті даного інтернет-магазину (якщо інше не вказано в новій редакції Політики конфіденційності).

9.3. Всі питання й пропозиції відносно цієї Політики конфіденційності можуть повідомлятися в службу підтримку Користувачів даного інтернет-магазину за електронною адресою kremen.office@gmail.com.

9.4. Діючі положення Політики конфіденційності розміщені на веб-сайті інтернет-магазину.

 

З повагою,

Адміністрація  інтернет-магазину kremen.cv.ua

 

Договір публічної оферти.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
на купівлю-продаж товарів на відстані через мережу Інтернет

Викладений нижче текст Договору адресований фізичним особам, які постійно проживають на
території України, і є офіційною публічною пропозицією ФОП Михайлової Надії Ярославівни, що
іменується надалі ПРОДАВЕЦЬ, і будь-яка фізична особа, яка повністю і беззастережно приймає
умови цього Договору приєднання відповідно до статей 633 та 634 Цивільного Кодексу України
та виразила акцепт цієї оферти підтвердженням Замовлення на сайті
https://kremen-remni.com.ua/.
і яка діє у власних інтересах або інтересах юридичної особи, що іменується надалі ПОКУПЕЦЬ,
уклали цей публічний Договір (далі «Договір») про нижченаведене:

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
1.1. Під поняттям «Товар» в рамках цього Договору розуміються товари, представлені на сайті
https://kremen-remni.com.ua/, щодо яких вказана ціна, назва та опис і, які доступні до придбання.
Також товар може супроводжуватись його зображенням.
1.2. Під поняттям «Інтернет-магазин» в рамках цього Договору розуміється відповідний
програмно-функціональний комплекс, розміщений на сайті
https://kremen-remni.com.ua/, який
дозволяє ознайомитись з Товаром, його зовнішнім виглядом, технічними характеристиками,
ціною, умовами оплати, умовами та строками доставки, гарантійними зобов’язаннями тощо,
зробити відповідне замовлення та сплатити його за на підставі виставленого рахунку.
1.3. Під поняттям «Передплата» в рамках цього Договору розуміється попереднє замовлення та
оплата товару, наявність якого передбачається в терміни, що вказані в опису Товару.
1.4. Під поняттям «Кошик» в рамках цього Договору розуміється частина Інтернет-магазину, що
відповідає за відслідковування та відображення в реальному часі вибраних ПОКУПЦЕМ товарів
для придбання із зазначенням загальної вартості на них.
1.5. Під поняттям «Замовлення» в рамках цього Договору розуміється визначений ПОКУПЦЕМ
за допомогою Кошика перелік Товарів, їх кількість із зазначенням ПІБ ПОКУПЦЯ та його
контактних даних

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
2.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим ДОГОВОРОМ
продавати ПОКУПЦЮ Товар, що є предметом продажу за цим ДОГОВОРОМ, а ПОКУПЕЦЬ
зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим ДОГОВОРОМ, купувати названий Товар
та оплачувати його ціну.
2.2. ПРОДАВЕЦЬ гарантує, що Товар не переданий під заставу, не знаходиться в спорі, під
арештом та на нього не розповсюджуються права третіх осіб.
2.3. ПРОДАВЕЦЬ та ПОКУПЕЦЬ підтверджують, що даний Договір не являється фіктивним,
удаваним правочином, правочином, що вчиняється під впливом насильства або обману.
2.4. ПРОДАВЕЦЬ підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської
діяльності, що регулює сферу правовідношень, що виникають та діють в процесі виконання
Договору, а також гарантує, що має право на реалізацію Товару без будь-яких обмежень,

відповідно до вимог чинного законодавства України, та зобов'язується нести відповідальність в
разі порушення прав ПОКУПЦЯ в процесі виконання Договору та реалізації Товару.

3. ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ
3.1. У відповідності зі статтями 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України та Правилами продажу
товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями затверджених наказом
Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103 даний документ є офертою, а факт
здійснення Покупцем замовлення, в усній (по телефону або в офісі) або письмовій (через сайт або
електрону пошту) і отримання даного замовлення Продавцем - є повним та безперечним
прийняттям даного публічного договору та інформації викладеної на сайті.

4. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
4.1. Усі інформаційні матеріали, представлені в Інтернет-магазині, носять довідковий характер і
не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про властивості і характеристики
Товару, включаючи кольори, розміри й форми. У випадку виникнення у ПОКУПЦЯ питань, що
стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення, ПОКУПЕЦЬ
повинен звернутися до ПРОДАВЦЯ.
4.2.
Оформлення ПОКУПЦЕМ Замовлення і подальша передача його до виконання, означає
достатнє й повне ознайомлення ПОКУПЦЯ з технічними характеристиками Товара, його
функціональним можливостями, з інформацією про терміни поставки та умови
гарантійного обслуговування
.
4.3. У випадку відсутності замовлених Товарів на складі ПРОДАВЦЯ, у тому числі із причин, що
не залежать від ПРОДАВЦЯ, ПРОДАВЕЦЬ вправі анулювати зазначений Товар із Замовлення
ПОКУПЦЯ, і повідомити про це ПОКУПЦЯ шляхом напрямку електронного повідомлення за
адресою, зазначеному при реєстрації ПОКУПЦЯ.
4.4. Замовлення вважається виконаним у момент фактичної передачі Товарів, що входять до
складу Замовлення, ПОКУПЦЕВІ на підставі виданої ПРОДАВЦЕМ видаткової накладної
підписаною ПОКУПЦЕМ. По виконанні Замовлення зобов'язання ПРОДАВЦЯ перед
ПОКУПЦЕМ вважаються виконаними.
4.5. Право власності на Товар переходить від ПРОДАВЦЯ до ПОКУПЦЯ в момент передачі
Товару. Підтвердженням переходу права власності на Товар служить підпис ПОКУПЦЯ в
накладній (квитанції, реєстру доставки тощо), виданої ПРОДАВЦЕМ, транспортною або
кур'єрською компанією. Ризики втрати або випадкового пошкодження Товару переходять від
ПРОДАВЦЯ до ПОКУПЦЯ в момент передачі транспортній або кур'єрській компанії.
4.6. Прийнявши умови цього Договору ПОКУПЕЦЬ надає ПРОДАВЦЮ свою згоду на право
збирати, зберігати, використовувати, поширювати і отримувати надану ПОКУПЦЕМ інформацію
у зв'язку з виконанням даного Договору:
4.6.1. Необхідну приватним особам та організаціям для забезпечення виконання ними своїх
функцій або надання послуг ПРОДАВЦЮ відповідно до укладених між такими особами
(організаціями) та ПРОДАВЦЕМ договорів.
4.6.2. Необхідну в інших випадках відповідно до вимог законодавства України

5. ЦІНА ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається ПРОДАВЦЕМ на свій розсуд і публікується в
Інтернет-магазині.
5.2. Ціна Товару та Замовлення встановлюється в гривнях України.
5.3. Ціна Договору дорівнює ціні Замовлення. Зазначена сума може змінюватися в залежності від
ціни, кількості або номенклатури Товару.
5.4. ПОКУПЕЦЬ проводить 100 % оплату товару відповідно до Замовлення на підставі рахунка
ПРОДАВЦЯ, якщо інше не зазначено в рахунку на оплату.
5.5. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження 100 % оплати за товар на
розрахунковий рахунок ПРОДАВЦЯ. Факт такої оплати свідчить про згоду ПОКУПЦЯ з умовами
даного Договору.
5.6. Доставка Замовлення ПРОДАВЦЕМ виконується після 100 % оплати Замовлення.
5.7. У випадку невірної вказівки ціни замовленого ПОКУПЦЕМ Товару, ПРОДАВЕЦЬ із першою
нагодою інформує про це ПОКУПЦЯ для підтвердження або анулювання Замовлення. При
неможливості зв'язатися із ПОКУПЦЕМ дане Замовлення вважається анульованим. Якщо
Замовлення було оплачено, ПРОДАВЕЦЬ повертає ПОКУПЦЕВІ оплачену за Замовлення суму
шляхом її перерахування на рахунок ПОКУПЦЕВІ або іншим прийнятним способом.
5.8. Ціна Товару в Інтернет-магазині може бути змінена ПРОДАВЦЕМ в односторонньому
порядку. При цьому ціна на замовлений ПОКУПЦЕМ Товар зміні не підлягає.
5.9. До моменту зарахування коштів ПОКУПЦЯ на розрахунковий рахунок ПРОДАВЦЯ товар не
резервується. ПРОДАВЕЦЬ не може гарантувати доступність Товару на складі ПРОДАВЦЯ в
кількості, зазначеній у момент оформлення Замовлення, в наслідок чого, можуть збільшитися
строки обробки Замовлення. Якщо буде потреба здійснення повернення коштів ПРОДАВЦЕМ
ПОКУПЦЕВІ для здійснення повернення коштів ПОКУПЕЦЬ зобов'язаний повідомити
ПРОДАВЦЕВІ реквізити банківського рахунку, на який ПРОДАВЕЦЬ зобов'язаний перерахувати
грошові кошти.

6. ОБОВ'ЯЗКИ ТА ПРАВА СТОРІН. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВЯЗАННЯ.
6.1.Обов'язки ПРОДАВЦЯ
6.1.1. Надавати правдиву інформацію щодо Товарів, умов доставки та цін на них.
6.1.2. Поставити Товар відповідно до умов Замовлення.
6.1.3. Гарантувати відповідність якості Товару вимогам якості на території України. Забезпечити
гарантійні зобов'язання відповідно до умов даного Договору.
6.1.4. У випадку зміни строку поставки, негайно інформувати ПОКУПЦЯ про зміну умов поставки
з метою одержання згоди на нові умови виконання Замовлення в цілому, або в частині.
ПРОДАВЕЦЬ інформує ПОКУПЦЯ за допомогою телефонного або електронного зв'язку.

6.2.Обов'язки ПОКУПЦЯ
6.2.1. Надавати ПРОДАВЦЮ достовірну, правдиву та коректну інформацію, в т.ч. при реєстрації
в Інтернет-магазині.
6.2.2. Оплачувати Товар, відповідно до Замовлень, за зазначеним у них цінах.
6.2.3.
При отриманні замовлення від кур’єра провести зовнішній огляд цілісності упаковки,
після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані
Товару, відсутності механічних ушкоджень та повноти його комплектності.

6.2.4. У випадку наявності претензій вимагати від представника служби доставки скласти
Акт в довільній формі в 3-х екземплярах. Акт повинен бути підписаний ПОКУПЦЕМ та
співробітником перевізника. При можливості недоліки повинні бути зафіксованими
засобами фото- або відео зйомки.

6.2.5. У випадку передачі ПРОДАВЦЕМ Товару з порушенням умов Замовлення про кількість,
асортименти, комплектність, тарі й (або) упакуванню Товару, - не пізніше 5-ти, наступним за днем
купівлі (одержання), календарних днів повідомити ПРОДАВЦЯ про ці порушення. При цьому
товар має бути повернутий у товарному вигляді зі збереженням споживчих властивостей та всіх
ярликів, пломб и т.п.
6.2.6. Надати точні паспортні данні для можливості отримати замовлення в офісі кур'єрської
компанії, які розміщенні на його сайті та особисто з'явитися з паспортом.
6.3. Права ПОКУПЦЯ
6.3.1. Вимагати повернення передоплати у випадку неможливості виконання ПРОДАВЦЕМ умов
Замовлення.
6.3.2. Внести зміни в Замовлення до його оплати.
6.3.3. До передачі Товару відмовитися від виконання Договору за умови відшкодування
ПРОДАВЦЕВІ транспортних витрат, понесених ПРОДАВЦЕМ у зв'язку зі здійсненням дій по
виконанню даного Договору.
6.3.4.
Гарантійні зобов’язання.
Гарантійний строк на Товар відліковується від дати поставки та складає 24 місяця або інший
термін в залежності від моделі. Уточнений гарантійний строк на основний виріб та комплектуючі
до нього зазначаються в гарантійному зобов'язанні ПРОДАВЦЯ. При виявленні протягом
встановленого гарантійного строку недоліків Товару, ПОКУПЕЦЬ В 5-ти денний термін сповіщає
про це ПРОДАВЦЯ. Якщо виявлені дефекти Товару, не пов'язані з порушенням ПОКУПЦЕМ
правил користування, транспортування або зберігання Товару, зазначених в інструкції з
експлуатації та гарантійному зобов'язанні, ПРОДАВЕЦЬ за свій рахунок відремонтує, або
замінить дефектний Товар (його частини). Виконання гарантійного ремонту здійснюється
протягом 10 робочих днів.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
7.1. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за збиток, заподіяний ПОКУПЦЕВІ внаслідок
неналежного використання Товарів, замовлених в Інтернет-магазині.
7.2. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за неналежне, невчасне виконання Замовлення та своїх
зобов'язань за цим Договором в разі надання ПОКУПЦЕМ недостовірної, неправдивої та
некоректної інформаціі.
7.3. Сторони відповідають за виконання зобов'язань за цим Договором відповідно до діючого
законодавства України.
7.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх
зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або воєнні дії,
землетрус, повінь, пожежа й інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних
правил, обмеження імпорту й експорту, епідеміологічні та інфекційні захворювання, що виникли
незалежно від волі Сторін після укладання даного Договору. Сторона, що не може виконати своїх
зобов'язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону і надає документи, що підтверджують
наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.

8. РОЗГЛЯД СПОРІВ
8.1. У випадку виникнення питань і претензій з боку ПОКУПЦЯ він повинен звернутися до
ПРОДАВЦЯ по телефону або в інший доступний спосіб.
8.2. Сторони приймуть усі міри до розгляду спорів та розбіжностей, які можуть виникнути при
виконанні зобов'язань за Договором або у зв'язку із цим, шляхом переговорів.
8.3. У випадку якщо Сторони не прийшли до згоди, усі спори підлягають розгляду відповідно до
процедури, передбаченої законодавством України.

9. ІНШІ УМОВИ
9.1. Даний Договір набуває чинності з моменту здійснення Покупцем акцепту (здійснення
замовлення) і діє до повного виконання зобов’язань сторонами, за винятком випадків його
дострокового розірвання
9.2. У випадку виникнення питань і претензій з боку ПОКУПЦЯ він повинен звернутися до
ПРОДАВЦЯ по телефону або в інший доступний спосіб. Усі виникаючі спори сторони будуть
намагатися вирішити шляхом переговорів, при недосягненні згоди спір буде переданий на розгляд
до судового органу відповідно до діючого законодавства України.
9.3. Даний договір, розміщений на використовуваному ПРОДАВЦЕМ Інтернет-магазині на сайті

https://kremen-remni.com.ua/ є публічної офертою. Відсутність підписаного між сторонами
екземпляру Договору на паперовому носії, із проставленими підписами сторін, у випадку
проведення по ньому фактичної оплати ПОКУПЦЕМ, не є підставою вважати даний Договір не
укладеним.
9.4. Визнання судом недійсності якого-небудь пункту даного договору не спричиняє недійсність
інших пунктів.

9.5. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, у випадку не
виконання однією із Сторін умов даного Договору та у випадках, передбачених цим Договором і
чинним законодавством України.
9.6. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством
України. У випадку, якщо будь-яке положення Договору являється або стає недійсним,
незаконним, втрачає юридичну силу, це не є підставою для визнання недійсним всього Договору.
В цьому випадку недійсні положення замінюються новими згідно чинного законодавства, що
якомога точніше відповідають змісту та цілям положень, що замінюються.

Хіти продажу
Жіночий пасок
Артикул 05306901
Доступ обмежений! Зареєструйтеь.
Детальніше
Ремінь класичний
Артикул 013500167
Доступ обмежений! Зареєструйтеь.
Детальніше
Ремінь класичний
Артикул 01406429
Доступ обмежений! Зареєструйтеь.
Детальніше
Жіночий пасок
Артикул 05256208
Доступ обмежений! Зареєструйтеь.
Детальніше